خدمات پرستاری در منزل

خدمات پرستاری در منزل

خدمات پرستاری در منزل گروهی از خدمات است که احتیاج به دانش تخصصی فرد در این زمینه دارد. خدمات پرستاری معمولا به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شود که هر کدام از این دسته ها به دانش مخصوصی احتیاج دارد.

در ادامه مطلب هر کدام از این دسته ها را به تفکیک بررسی خواهیم کرد ولی در ابتدا به تعرفه خدمات پرستاری در منزل می پردازیم.

خدمات پرستاری در منزل

تعرفه خدمات پرستاری در منزل تهران

همان طور که در بالا نیز به آن اشاره شد هر کدام از خدمات پرستاری احتیاج به دانش خاص و تخصص متفاوت دارد مثلا پرستاری از کودک در منزل احتیاج به دانش روانشناسی و نوع روابط با کودکان را می خواهد و پرستاری از بیمار در منزل احتیاج به دانش کمک های اولیه و دانش اولیه در ارتباط با بیمار مورد نظر احتیاج دارد.

تعرفه خدمات پرستاری در منزل شمال تهران

هزینه خدمات پرستاری در منزل به نیازهای مشتریان و همچنین مسیر رفت و آمد پرستار بستگی دارد، برای اطلاع دقیق از قیمت خدمات پرستاری در منزل میبایست بصورت مستقیم با ما در تماس باشید.

لیست تعرفه های خدمات پرستاری در منزل

برای اطلاع دقیق از هزینه خدمات بصورت مستقیم با ما در تماس باشید.

تعرفه خدمات پرستاری در منزل منطقه یک تهران

مرکز پارسیان آوید با تجربه ۲۵ ساله در حوزه خدمات پرستاری در منزل آماده ارائه تمامی خدمات خود به همشهریان عزیز تهرانی می باشد. تمامی مناطق تهران تحت پوشش خدمات ما می باشد از جمله این مناطق می توان به بخش های زیر اشاره کرد.

خدمات پرستاری در نیاورانفرمانیهزعفرانیهولنجکسه راه یاسرپاسداران و تمامی مناطق شمال تهران.

تعرفه خدمات پرستاری در منزل شرق تهران

مرکز ما در تمامی مناطق شرق تهران نیز آماده ارائه خدمات پرستاری به شما عزیزان هستند. مناطق تحت پوشش ما در شرق تهران : خدمات پرستاری در تهرانپارسرسالتتهران نواستخرسهروردیسیدخندان و تمامی نقاط دیگر شرق تهران.

تعرفه خدمات پرستاری در منزل غرب تهران

مرکز پارسیان آوید با همراه پرسنل با مدرک تحصیلی مرتبط و کارشناسی در تمامی مناطق غرب تهران آماده ارائه خدمات پرستاری به همشهریان عزیز می باشد. مناطق تحت پوشش ما در غرب تهران : خدمات پرستاری در شهرک غربپونکصادقیهجنت آبادایران زمینستارخانتوحید و تمامی مناطق دیگر غرب تهران.

خدمات پرستاری از بیمار در منزل

از خانواده هایی که به خدمات پرستاری احتیاج دارند خانواده هایی هستند که بیمار در منزل دارند معمولا این بیماران در زمان نقاحت خود هستند و احتیاجی نیست که در بیمارستان بستری شوند، برای نگهداری از این افراد پرستار لازم است که آموزش های خاص مربوط به آن بیماری را دیده باشد و بداند که در موقع ضروری چه اقداماتی را باید انجام دهد.

خدمات پرستاری از سالمند در منزل

سالمندان نیز یکی دیگر از مجموعه افرادی هستند که به مراقبت احتیاج دارند در حال حاضر بدلیل زیاد بودن مشغله فرزندان خیلی از خانواده ها نمی توانند بصورت دائم از سالمندان خود مراقبت کنند برای این مشکل بهترین راه حل استخدام پرستار در منزل می باشد.

خدمات پرستاری از کودک در منزل

یکی از مشکلاتی که در خانواده هایی که پدر و مادر هر دو شاغل هستند رایج است نگهداری از فرزند در طول روز می باشد. برای رفع این مشکل می توانید از پرستار کودک در منزل استفاده کنید که البته انتخاب یک پرستار مناسب برای فرزند در منزل بسیار کار سختی هست که ما می توانیم در این مشکل به شما کمک کرده و راهنمایی کنیم.

در صورت داشتن سئوال و یا مشاوره رایگان می توانید بصورت مستقیم با ما در تماس باشید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این مطلب
Author Rating
51star1star1star1star1star